КАРПАТХІМ

"АНТИСТРЕС"

ЗАСІБ ДЛЯ РОСЛИННИЦТВА "АНТИСТРЕС"

Нині на всій планеті триває посушливий період, який за прогнозами кліматологів буде продовжуватись, формуючи екстремальні погодні умови на різних континентах в різні пори року. Наша Європа і Україна, зокрема – не виняток.

За останні 120 років в Україні було зафіксовано понад 70 катастрофічних для агровиробництва посух.
Уже зараз в Україні спостерігається одразу декілька видів посух: атмосферна посуха, ґрунтова посуха, гідрологічна посуха, коли пересихають водойми.
Як зазначають метеорологи, дані явища носять системний характер і в подальшому посушливий період лише зростатиме.
На фоні геологічної посухи, коли переважатиме антициклональна погода з великою кількістю безвітряних днів, в Україні буде погіршуватися якість повітря (задимленість, підвищення концентрації шкідливих викидів тощо). Погіршиться також якість води. Буде продовжувати зменшуватися «водність» річок. У північній частині країни збільшиться інтенсивність опадів. Кількість лісових пожеж зростатиме. Загалом, зростатиме кількість екстремальних погодних проявів.
Звичайно, що такі посушливі періоди, які за прогнозами будуть мати тенденцію до збільшення своєї тривалості, вкрай негативно позначаються на виробництві продукції агропромислового комплексу.

В таких умовах, різного роду рослини потребують додаткового захисту і підтримки.

ЗАСІБ ДЛЯ РОСЛИННИЦТВА - Засіб для рослинництва “Антистрес” виготовляється по розробленій ТОВ «Карпатхім» технології багатоступінчатої глибоковакуумної температурної активації із природного алюмосилікату, який містить більш ніж 80% клиноптилоліту із виключними фізичними властивостями, які визначаються особливістю його кристалічної структури та призначений для аграрного сектору в якості добрива.
Засіб “Антистрес” – унікальне натуральне мінеральне добриво, яке використовує силу натуральних інгредієнтів для підтримання процесів росту, щоб збільшити об’єм і якість врожаю.
Засіб являє собою чистий натуральний продукт без хімічних інгредієнтів для вирощування врожаю в біо-якості.

Застосовується для обробки різних польових культур, квітів і декоративних рослин, всіх видів дерев, фруктів та овочів, а також технічних і енергетичних культур.

Переваги використання засобу:

ЗАСІБ ДЛЯ РОСЛИННИЦТВА Засіб «Антистрес»

діє на рослини таким чином, що дозволяє їм тримати продихи закритими, зменшуючи тим самим випаровування води з поверхні листя. Завдяки цьому, рослина ефективно управляє водою і має достатню кількість овочевих соків для того, щоб подолати час засухи і дуже великі температури і природньо дозріти, не дивлячись на екстремальні погодні умови.

Крім того, засіб збільшує кількість і покращує якість врожаю. Позитивно впливає на харчову цінність, колір та смак. Дозволяє продовжити термін зберігання вирощеної продукції.

Мінеральний склад засобу прискорює фотосинтез і додає динаміки процесу росту в оптимізованому внутрішньому середовищі. Рослини, оброблені засобом краще управляють водою, мають сильнішу кореневу систему, ефективніше управляють харчовими речовинами і досягають більш раннього дозрівання плодів із вищим вмістом харчових речовин. Прискорення цих органічних процесів підвищує ефективність використання пестицидів.

Завдяки унікальному природному складу засіб прискорює виробництво білкових ланцюгів, що позитивно впливає на імунітет рослин і покращує стійкість до хвороб. Оптимізує концентрацію внутрішнього складу рослини протягом всього вегетаційного періоду і підвищує антистресову стійкість до засухи, до низьких і високих температур. Покращує загальний стан здоров’я рослин і стійкість до патогенів.

Спосіб застосування

Засіб змішується з водою і застосовується шляхом обприскування листя як мінімум 2 рази протягом вегетаційного періоду.

Дозування

  • озимі культури, весняні зернові 1,5-2 кг/га + вода мінімум 300 л/га;
  • декоративні рослини, лісові деревні рослини, ліс, фруктові та овочеві культури 1,5-2 кг/га + вода мінімум 400 – 600 л/га.

"АНТИСТРЕС" Польові культири

ЗАСІБ ДЛЯ РОСЛИННИЦТВА - "АНТИСТРЕС" ovochi ta frukti

"АНТИСТРЕС" Овочі та фрукти

ЗАСІБ ДЛЯ РОСЛИННИЦТВА - "АНТИСТРЕС" Ovochi ta Frukti
ЗАСІБ ДЛЯ РОСЛИННИЦТВА "АНТИСТРЕС"