КАРПАТХІМ

Розробка рецептур

ТОВ "Карпатхім"

ЕКОТЕХНОЛОГІЇ для МАЙБУТНІХ ПОКОЛІНЬ

Завдяки наявному досвіду, ТОВ «Карпатхім» на сьогоднішній день має суттєвий науково-технічний потенціал для ефективного надання послуг по розробці різного роду рецептур смол, клеїв для великотоннажних виробництв.
Засновник і директор ТОВ «Карпатхім» Олександр Бращайко має більше 50 років стажу роботи в сфері хімічної промисловості.
За період трудової діяльності О.Бращайко:

  • очолював великотоннажне виробництво формаліну і карбамідоформальдегідних смол протягом 10 (десяти) років;
  • був технічним директором великого хімічного комбінату протягом 20 (двадцяти) років;
  • 10 (десять) років працював головним технологом «Swiss Krono Group» (Швейцарія).
  • Олександр Бращайко є автором багатьох винаходів і патентів в країнах СНД і Європи з виробництва низькомольних, низькотоксичних карбамідо-формальдегідних та карбамідомеламіноформальдегідних смол для виробництва фанери, ДСП, МДФ, OSB, просочувальних карбамідо-формальдегідних, меламіноформальдегідних смол.

Розробка рецептур 1

Також, Олександр Бращайко, є автором винаходів і патентів по створенню клейових композицій для виробництва клеєної продукції з деревини емісією формальдегіду класу Е-1; Е-0.
Розробив і впровадив у виробництво затверджувач для отримання клеєної продукції з деревини емісією формальдегіду 1-2 мг CH2O / 100 г абсолютно сухої деревини.

Розроблені клейові композиції дозволяють знизити витрату смол у виробництві клеєної продукції з деревини різного призначення на рівні 10-25%.

рецептури

Станом на сьогоднішній день ТОВ «Карпатхім» на замовлення крупних хімічних комплексів було розроблено і успішно впроваджено у виробництво такі рецептури:

Рецептури карбамідоформальдегідних смол для виробництва плити МДФ, що забезпечують відповідність класу емісії формальдегіду готової плити МДФ показникам Е 1 та Е 0,5;

Рецептури карбамідоформальдегідних смол для виробництва плити ДСП, що забезпечують відповідність класу емісії формальдегіду готової плити ДСП показникам Е 1 та Е 0,5;

Рецептури карбамідомеламіноформальдегідних смол для виробництва плит OSB, що забезпечують відповідність класу емісії формальдегіду готової плити OSB показникам Е 1 та Е 0,5;

Рецептури карбамідоформальдегідних смол для фанерного виробництва;

Рецептури меламіноформальдегідних просочувальних смол;

Рецептури карбамідоформальдегідних просочувальних смол;

Рецептури фенолоформальдегідних смол для деревообробної промисловості, металургії, будівельної галузі.