КАРПАТХІМ

Еколого-технологічні рішення

ТОВ "Карпатхім"

ЕКОТЕХНОЛОГІЇ для МАЙБУТНІХ ПОКОЛІНЬ

На сьогоднішній день, наукова і виробнича база ТОВ «Карпатхім» дозволяє здійснювати реалізацію нових напрямків і технічних рішень виробництва формаліну, карбамідоформальдегідних смол для подальшого їх використання у виробництві клеєної продукції з деревини з поліпшеними споживчими властивостями.

Олександр Бращайко, засновник і директор ТОВ «Карпатхім» є автором багатьох винаходів і патентів в країнах СНД і Європі з виробництва низькомольних, низькотоксичних карбамідоформальдегідних та карбамідомеламіноформальдегідних смол для виробництва фанери, ДСП, МДФ, OSB, просочувальних карбамідоформальдегідних, меламіно-формальдегідних смол.

Ще одним напрямком діяльності ТОВ «Карпатхім» є розробка еколого-технологічних рішень по утилізації рідких і твердих відходів, які утворюються при виробництві і застосуванні карбамідоформальдегідних смол, а також рішень по переробці таких відходів з категорії «небезпечних» у «безпечні» з отриманням нових цільових продуктів.

утилізація відходів

тваринницьких комплексів

ТОВ “Карпатхім” розробило та готове на взаємовигідній основі надати та впровадити у виробництво технологію утилізації відходів тваринницьких комплексів.
В основі ноу-хау лежать науково-практичні рішення, які є інтелектуальною власністю ТОВ “Карпатхім” і підтверджені у відповідних документах.
Кінцевим продуктом утилізації  відходів тваринницьких комплексів є  органомінеральне добриво пролонгованої дії.

Переваги застосування технологічних рішень ТОВ "Карпатхім":

Оптимально підібраний склад інгредієнтів добрива надає йому унікальних синергетичних властивостей для ефективного застосування і, крім того, мінімізує дефіцит вологи в ґрунті, що робить добриво ефективним до застосування і в періоди засух.