КАРПАТХІМ

Засіб "Альфа і омега комфорт"

МІНЕРАЛЬНА ДОБАВКА В ПІДСТИЛЦІ ТВАРИН

Засіб "Альфа і омега комфорт" – 100% натуральний продукт на основі кліноптилоліту.

Це мінеральна добавка в підстилці, яка завдяки властивостям кліноптилоліту забезпечує на фермі зменшення запаху, зменшення шкідливих газів, зниження навантаження на навколишнє середовище і сприяє покращенню умов тримання тварин /welfare/.

Асенізація та гігієнізація навколишнього середовища в тваринництві.

Підстилка із використанням натурального матеріалу “Альфа і омега комфорт” ефективно видаляє аміак, який спричиняє значне навантаження на навколишнє середовище та негативно впливає на м’язову систему та загальний стан здоров’я тварин.

Поглинання аміаку та зниження його вмісту в середовищі знижує частоту атак на м’язову систему і, таким чином, покращує кондицію тварин.
Завдяки продукту “Альфа і омега комфорт” в підстилці збільшується поглинальна властивість, що створює більш низьку вологість навколишнього середовища та кращу консистенцію підстилки.

Добриво, яке утворюється в якості побічного продукту тваринництва, має крім того додаткові переваги, яких надає йому присутній кліноптилоліт: більш повільніше виділення поживних речовин в ґрунт, менший ризик проникнення шкідливих речовин в підземні води та підвищує ефективність використання поживних речовин кореневою системою рослин.

Переваги використання продукту
"Альфа і омега комфорт"

Технологічні переваги (при виробництві і переробці кормів)

"Альфа і омега комфорт" є 100% природнім матеріалом та відповідає всім вимогам щодо виробництва тваринницької продукції в органічній якості.

Способи застосування "Альфа і омега комфорт"

  • очищення  підлоги;
  • дезінфекція виробничого середовища;
  • можливість застосування на підлозі в співвідношенні 30:70 “Альфа і омега комфорт”: дезінфікуючий порошок або ефірні масла, які призначені для використання в якості дезінфікуючого килиму або асенізації підлоги.

Дозування

Підстилка для домашньої птиці в поєднанні із тирсою/”Альфа і омега комфорт» в співвідношенні 75:25.
Дійні корови (тверда поверхня, нестійлове тримання /хлів, ліжка/): 500 грам/ м2/тиждень.
Коні 0,5-2кг/м2/тиждень.
Застосування для інших видів тварин: підсипання на підлогу в дозі 0,5-2 кг/м2 підлоги.
Глибока підстилка: 0,5-2кг/м2/тиждень.
Відгодівля бройлерів: застосування тільки перед внесенням підстилки в пташник – доза 2кг/м2. Протягом періоду відгодівлі, як правило, додається тільки в безпосередній близькості від кормушок і водопійного пристрою, щоб оптимально мінімізувати побічні ефекти в залі протягом періоду відгодівлі. Загальна зміна підстилки проходить після завершення графіку
роботи відгодівлі один раз за 28-40 днів.