КАРПАТХІМ

Сорбенти та гігієнічні засоби

Сорбент САСАКФ

ЕКОТЕХНОЛОГІЇ для МАЙБУТНІХ ПОКОЛІНЬ

Сорбент САСАКФ (сорбент алюмосилікатний активований комбінованої фракції) є продуктом, розробленим ТОВ «Карпатхім», для застосування у системах водопідготовки та водоочистки.

Для виготовлення сорбенту САСАКФ (сорбент алюмосилікатний активований комбінованої фракції) використовується природний алюмосилікат, який в своєму складі містить 80% і більше клиноптилоліту та гідратованих алюмосилікатів з кристалічною структурою. Співвідношення кремнію та алюмінію становить 4,2/5,2 а в деяких випадках і більше, що дає підвищену стійкість до високих температур. Завдяки спеціальному виробничому процесу по розробленій ТОВ «Карпатхім» технології глибокої високотемпературної активації алюмосилікат стає активним. Сорбент САСАКФ фракції 0,01-0,05 мм, 0,05-0,1 мм має велику поверхню в межах 400 – 500 м²/г, що надає йому унікальні сорбційні властивості.
Сорбент САСАКФ є продуктом пролонгованої дії і дозволяє поєднати процеси сорбції і фільтрації.
Ефективно очищає воду від зважених речовин, іонів амонію, солей важких металів і радіонуклідів. Знезаражує і пом’якшує воду.
При насиченні сорбент може бути регенерований або бути використаний як засіб мінерального підживлення в рослинництві.

Сорбенти, гігієнічні засоби 1

SORBENS SAA-F Typ III R

Продукт СОРБЕНС САА-Ф використовується в  промислових приміщеннях, для площ населених пунктів, зайнятих дорогами, вулицями та іншими транспортними спорудами,  в якості зв’язувальної речовини  для нафтопродуктів. Продукт придатний для використання в промислових приміщеннях та площ населених пунктів.

Продукт СОРБЕНС САА-Ф (SORBENS SAA – F), відповідає вимогам  до зв’язувальних речовин  для нафтопродуктів типу III R відповідно до опублікованих законів Федерального міністерства по екології, охороні довкілля і безпеки ядерних реакторів Німеччини від 12 березня 1990 року (GMBI стор. 335) і від 23. 04.1998, а також згідно з директивою LTwS – № 27 (червень 1999)

Сорбенти, гігієнічні засоби 2

Засіб гігієнічний «Альфа і Омега Комфорт»

“АЛЬФА І ОМЕГА КОМФОРТ” застосовується в якості засобу гігієнічного сорбційного, що забирає вологу, абсорбує аміак, сірководень, метан та інші шкідливі викиди у всіх видах тваринницьких приміщень, в клітках, станах, проходах та транспортних засобах, санітарно-забійних пунктах, для боротьби із пліснявою та мікотоксинами, поглинає солі важких металів і радіонуклідів, запобігає виникненню діареї у сільськогосподарських, домашніх тварин та птиці, викликаної Е. colli та Coccodinespp., підтримує їх утримання.

Дозування

Свині: розпилюється на підлогу (1-2 рази на день) в кількості від 100-200 г / 1 м².
Свійська птиця: розпилювати на підлогу пташників, змішуючи з природною підстилкою (сіно, солома, інше) у кількості 200 г / 1 м².
ВРХ: розпилювати в місцях відпочинку тварин в кількості 150 г / 1 м².
Домашні тварини: по потребі.

Технічні умови погоджено в Державному науково-дослідному контрольному інституті ветеринарних препаратів та кормових добавок (м. Львів).